Oferta marki AEG

 

Wspaniałe wzornictwo

Zawsze łączymy wysokiej jakości materiały, szlachetną linię i praktyczne funkcje z dyskretną, niepowtarzalną finezją. Dostępne są klasyczne materiały, takie jak szczotkowana stal czy uszlachetniane aluminium, z powłoką, na której nie widać odcisków palców.  

design kuchni AEG

 

W samym sercu kuchni

Zaawansowana technologia, atrakcyjne wzornictwo i praktyczne funkcje to cechy piekarników z linii Neue Kollektion. Dzięki nim przygotujesz różne potrawy – od delikatnych sufletów po doskonałe pieczenie – wszystkie na profesjonalnym poziomie. Inteligentny piekarnik CuliSense udostępnia szeroką gamę innowacyjnych funkcji ułatwiających rozwijanie umiejętności kulinarnych. 

 

kuchnia AEG

 

Inteligentny wybór

Piekarniki z linii Neue Kollektion skonstruowano tak, aby doskonale pasowały do Twojej kuchni. Szeroka gama modeli umożliwia optymalne zagospodarowanie miejsca: piekarniki kompaktowe są odpowiednie do małych kuchni lub jako uzupełnienie standardowego piekarnika, a modele pełnowymiarowe doskonale sprawdzą się w średnich i dużych kuchniach. Poza tym możesz wybrać model odpowiedni do przyrządzania ulubionych potraw — gotowanych na parze, pieczonych lub grillowanych. 

 

plyta grzewcza AEG

 

Naprzód pełną parą


Zdziwisz się widząc, jak para może poprawić jakość Twoich potraw. Dzięki niej przygotujesz smaczne i zdrowe dania. Potrawy zachowają więcej składników odżywczych, czas przygotowania skróci się w porównaniu do innych metod, a odgrzane jedzenie będzie miało lepszy smak, ponieważ para uchroni je przed wyschnięciem. Oto kolejny sposób, w jaki staramy się zapewnić najwyższą jakość potraw z Twojego piekarnika.

  kuchnia-para-aeg

 

Idealna czystość

Ty delektuj się posiłkiem, a my zadbamy o czystość za naciśnięciem przycisku. Dzięki funkcji samoczynnego czyszczenia piekarnik sam usunie zabrudzenia, gdy Ty będziesz rozkoszować się smakiem przygotowanych dań. Piekarniki CuliSense i MaxiKlasse™ są wyposażone w system samoczynnego czyszczenia Pyroluxe®. Wystarczy nagrzać piekarnik do temperatury 500°C, aby zamienić resztki żywności w drobny popiół, który można zetrzeć wilgotną szmatką. Piekarnik parowy ProCombi jest wyposażony w program czyszczenia parowego, który umożliwia usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. 

 kuchnia czysta aeg