Inspiracje

KUCHNIE W STYLU NOWOCZESNYM

Najważniejszym celem nowoczesnej kuchni jest bycie przyjaznym dla domowników. Dlatego projektując takie właśnie wnętrze należy postawić na prostotę w designie, wygodę w użytkowaniu mebli i niezawodność sprzętu kuchennego. Naszym zdaniem w nowoczesnej kuchni warto postawić na niemieckie meble kuchenne.

Tworzymy wyjątkowy klimat waszych wnętrz dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań projektowych. Atmosferę przytulności podkreślają m.in. elementy wykonane z drewna. Jeśli bazą mebli kuchennych jest nowoczesny, gładki dekor, przełamanie go drewnianymi panelami ściennymi nad blatem roboczym, drewnianą półką wkomponowaną w zabudowę meblową czy innymi drewnianymi komponentami mebli, pomoże osiągnąć taki efekt i w ciekawy sposób urozmaici aranżację. Wasze kuchnie nowoczesne staną się również bardziej przytulne i nabiorą cech domowego, kameralnego wnętrza dzięki ciepłej barwie oświetlenia. Z kuchniami tego typu znakomicie będą współgrały sprzęty AGD Liebherr, na przykład chłodziarko-zamrażarki wolnostojące Liebherr.

Metaliczne wykończenia to coś, co bardzo lubimy w aranżacjach kuchni! Podkreślają jej designerski wygląd oraz tworzą ciekawy efekt odbijając promienie zarówno światła dziennego, jak i sztucznych źródeł oświetlenia. To nietuzinkowy pomysł do Waszych wnętrz, który znajdziecie w Studio Sto Procent – Meble Kuchenne Radom. Z rozwiązań projektowych inspirowanych połyskiem metalu oferujemy, m.in. meble kuchenne AV2070 w odcieniu zgaszonej szarości Metallic dunkel o metalicznym połysku. Polecamy również podświetlane szafki witrynowe z metalową ramą, które doskonale dopełnią takie aranżacje – bazujące na frontach o metalicznym połysku. Niewątpliwa elegancja wynikająca z stylowej monochromatyczności takiego wnętrza, z pewnością przekona do siebie miłośników bardzo awangardowych w swej prostocie kuchni. Dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni w tego typu aranżacji można wykorzystać chłodziarko-zamrażarkę do zabudowy Liebherr.

Nasza kolejna propozycja do kuchni w stylu nowoczesnym to subtelny kontrast materiałów i form. Nowoczesna, wielowymiarowa wyspa kuchenną o oryginalnej konstrukcji doskonale dopełni zabudowę meblową o gładkich, bezuchwtowych frontach. Na takim tle idealnie zostanie wyeksponowana jej niestandardowa forma. Kolejny kontrast dotyczy koloru i sposobu wykończenia fontów. Fronty w bieli w wysokim połysku oraz szare, matowe, odzwierciedlający kolor naturalnego marmuru – (kuchnia z linii AV2045, dekor Marmor dunkel) efektownie się ze sobą komponują. Studio Sto Procent – Meble Kuchenne Radom – aranżujemy Wasze stylowe, kuchnie nowoczesne! Możesz również spróbować wkomponować w swoją kuchnię chłodziarko-zamrażarkę do zabudowy Liebherr.

Minimalizm form, uporządkowane podziały, gładkie bezuchwytowe fronty mebli, bazowa kolorystyka: biel, beż, szarość, czerń oraz naturalne drewno – takie kuchnie to kwintesencja nowoczesnego, minimalistycznego stylu. Według naszego przekonania – ponadczasowego i uniwersalnego. Kuchnie w takim wydaniu będą zawsze modne, dlatego polecamy je osobom, które lubią taki styl i poszukują pomysłu wnętrzarskiego na wiele lat. Jednym z rozwiązań, jakie można zastosować w nowoczesnych meblach kuchennych, który podkreśli ich uporządkowaną, minimalistyczną formę jest nasz system otwierania szafek i szuflad One Line – fronty mebli w tym systemie są delikatnie wysunięte a cała jego konstrukcja zaplanowana w taki sposób, aby otwieranie odbywało się po przez pociągnięcie za wystającą krawędź frontu. Ten system uzupełniony o nasz drugi system bezuchywtowego otwierania mebli Tipmatic-Softclose – otwieranie po przez docisk, pozwoli stworzyć efektowną, nowoczesna kuchnię o gładkich, bezuchwytowych frontach.

Dekor w złotym odcieniu, połączony z czarnymi meblami kuchennymi w połysku – czy taka koncepcja może się obronić? Uważamy, że tak! Prosta forma frontów powoduje, że cala aranżacja jest elegancka i ponadczasowa. System otwierania po przez przyciśnięcie frontu TIP ON, to ponadto gwarancja nowoczesnej, minimalistycznej estetyki takiej zabudowy. Złoto jest obecnie jednym z najmodniejszych odcieni w aranżacjach wnętrz. Jeśli taka estetyka jest Wam bliska, w Studio Sto Procent – meble kuchenne radom, proponujemy fronty z linii AV4070 w takim właśnie odcieniu. Do tego typu wnętrz możesz też wykorzystać sprzęt kuchenny Liebherr.

Twoja kuchnia może zyskać niezwykły, ekskluzywny charakter dzięki zastosowaniu niestandardowych materiałów. W Studio Sto Procent – Meble Kuchenne Radom oferujemy m.in. fronty AV7000, pokryte warstwą prawdziwego cementu! Materiał ten, o niejednorodnej fakturze i ciekawej barwie, prezentuje się oryginalnie i niezwykle szykownie. Atutem kuchni AV7000 jest także ich unikalność – wierzchnia warstwa cementu nakładana jest tu ręcznie, co podnosi wyjątkowość aranżacji wykorzystujących ten materiał. Kuchnie nowoczesne bazujące na minimalistycznych formach, wymagają zastosowania nietuzinkowych, doskonałej jakości materiałów. Takie materiały znajdziesz w Studio Sto Procent – Kuchnie Radom.

Sercem efektownej, nowoczesnej kuchni może być np. wyspa kuchenna. Wykonana z kilku kontrastowo zestawionych ze sobą elementów różniących się kolorem i fakturą materiałów, będzie przyciągać wzrok oraz stanie się funkcjonalnym i jednocześnie bardzo efektownym elementem aranżacji kuchennej. Ciekawy efekt wnętrza podkreśli również zastosowanie różnych systemów otwierania zabudowy meblowej, np. otwierania frontów mebli na docisk typu TIP-ON i tradycyjnych uchwytów listwowych. Otwarte półki o kubistycznych, zgeometryzowanych kształtkach – system regałowy One, wykonany z metalowych profili będzie kolejnym niestandardowych elementem, który podkreśli nowoczesny charakter aranżacji. Kuchnie nowoczesne z naszej oferty to odpowiedź na potrzeby osób, które marzą o wnętrzu urządzonym zgodnie z najnowszymi trendami projektowymi!

Ciemna kolorystyka wnętrz bazująca na odcieniach grafitu i brązów to modne, bardzo eleganckie zestawienie. Nasza propozycja w tym temacie to postawienie na kolor ale w niestandardowym, ekskluzywnym wydaniu – ciemna szarość to mogą być np. ceramiczne fronty AV8000 w kolorze Iron Grey o ciekawym, nieregularnym wzorze. Ten materiał sprawia, że kuchnie nowoczesne w których został wykorzystany nabierają charakteru i klasy. Ceramiczny, chłodny w dotyku kamienny front wprowadza nieco industrialny klimat do aranżacji. Jeśli zestawimy go z ciepłym dębowym fornirem o wyrazistym rysunku słojów, uzyskamy spektakularny efekt! Oczywiście w dobrze wykonanej kuchni nie może zabraknąć zmywarki do zabudowy Grundig.

Ekskluzywne, awangardowe kuchnie wykonane z najwyższej jakości materiałów – co się może pod tym hasłem kryć? Dla nas to niemiecki design, jakość i precyzja wykonania mebli od producenta – Kuchnie Häcker na którego rozwiązaniach bazujemy opracowując projekty Waszych kuchni. Szeroka oferta wyjątkowych materiałów oraz dzięki sterowanej komputerowo produkcji perfekcyjnie dopracowane detale i idealnie docięte krawędzie mebli – wszystko to sprawia, że kuchnie z naszej oferty to produkty o ekskluzywnej jakości. Wybieramy je również ze względu na wyjątkowy design. Szkło, drewno, beton, efektowna ceramika, trwale laminaty a nawet metal o szczotkowanej strukturze – każdy z tych materiałów ma szansę stworzyć Twoją wyjątkową kuchnię. Wasz wybór to? Dla dopełnienia funkcjonalności w tego typu kuchniach przyda się zmywarki do zabudowy Grundig.

Urządzenie nowej kuchni to spora inwestycja. W tym przypadku jednak nie warto na siłę szukać oszczędności. W kuchni spędzamy sporą część naszego czasu, często nawet do czterech godzin dziennie. Dlatego zadbajmy o swój komfort. Odpowiednie meble kuchenne i sprzęt AGD to inwestycja w nasze dobre samopoczucie. Z tego względu warto zapoznać się z ofertą firmy Studio Sto Procent, która projektuje i sprzedaje niemieckie kuchnie Hӓcker i Nolte Küchen.

Scroll to Top