O nas

Studio Sto Procent działa na radomskim rynku od 2005 roku, dostarczając klientom luksusowe i oryginalne niemieckie meble kuchenne. Analizując oferty zachodnich producentów, stawialiśmy przede wszystkim na nowoczesne projekty kuchni pod zabudowę, spełniające najwyższe standardy w zakresie jakości, funkcjonalności, trwałości i wzornictwa. Podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z firmę HACKER, której oferta w pełni odpowiadała naszym oczekiwaniom, i tym samym staliśmy się pierwszym salonem w Radomiu, posiadającym w swojej ofercie oryginalne niemieckie meble kuchenne.

Kuchnie Hacker to synonim niezawodności, innowacji oraz jakości w racjonalnych cenach. Bogaty wybór materiałów oraz rozwiązań pozwala nam w dowolny sposób zaprojektować kuchnie nowoczesne, klasyczne i retro.

Do projektów aranżacji kuchennych wykorzystujemy najtrwalsze materiały i innowacyjne technologie. Dzięki temu właściciele mebli kuchennych ze STUDIO STO PROCENT cieszą się ich pięknym wyglądem przez długie lata. W procesie produkcji stawiamy na staranność. Dzięki temu mieszkańcy Radomia dostają kuchnie, które są bardzo odporne na szkodliwe czynniki, takie jak wilgoć, wysoka temperatura i zaplamienia wszechobecne w każdej kuchni. Meble kuchenne zakupione od STUDIO STO PROCENT objęte są pięcioletnią gwarancją

Montaż niemieckich mebli kuchennych z naszej oferty powierzamy wykwalifikowanym ekipom pracowników. Monterzy są doświadczeni i wyposażeni w profesjonalny sprzęt. Dzięki temu instalacja mebli kuchennych przebiega szybko i fachowo. O dogodnym terminie montażu zabudowy zawsze decyduje Klient. 

Prezentowane przez nas aranżacje kuchenne są różnorodne pod względem wzornictwa, użytych materiałów, formy, stylu i kolorystyki. W związku z tym każdy Klient odnajdzie w ofercie naszej firmy kuchnię swoich marzeń i, co równie ważne, będzie mógł uczestniczyć w procesie kreowania wyjątkowego, indywidualnego wnętrza. Szukasz kuchni w Radomiu lub innym regionie kraju, zapraszamy do naszego salonu!

Przy projektowaniu kuchni zapewniamy również dobór eleganckiego i idealnie dopasowanego sprzętu AGD. W naszej ofercie są urządzenia wszystkich producentów działających na polskim rynku. Ze względu na atrakcyjne rabaty, małą awaryjność i solidne wykonanie szczególnie polecamy sprzęt AGD następujących marek: Gaggenau, Siemens, Bosch, AEG, Franke, Grundig, Hitachi, Liebherr oraz Falmec.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego domu możesz przejrzeć nasze propozycje kuchni nowoczesnych, wyposażonych w sprzęty AGD Libherr. Szczególnie polecamy Chłodziarko-Zamrażarki marki Liebher. Jeśli interesują Cię bardziej klasyczne rozwiązania kuchnie Hacker sprawdzą się w większości typów mieszkań, szczególnie wzbogacone o sprzęt kuchenny Grundig, jak na przykład zmywarki Grundig

Scroll to Top