EKSKLUZYWNE KUCHNIE NIEMIECKIE

Niemieckie kuchnie na wymiar projektowane dla Klientów nie tylko w Radomiu, ale i całej Polsce, to podstawa naszej oferty. Wszystkie dostępne w Studio Sto Procent kuchnie charakteryzuje innowacyjny design oraz najwyższa jakość materiałów, wykonawstwa i montażu. Projektowane i montowane przez nas niemieckie kuchnie Hӓcker są szyte na miarę.

_

Niemieckie kuchnie nie tylko w Radomiu - jak je projektujemy?

Najważniejsza jest dla nas bliska współpraca z Klientem. Kluczowe jest pierwsze spotkanie, na którym dogłębnie analizujemy układ kuchni do zabudowy. Dlatego naszych Klientów prosimy o zabranie ze sobą planu pomieszczenia wraz z wymiarami. Ustalamy styl, w jakim ma być urządzona kuchnia. Klienta decyduje o tym, czy będzie to kuchnia klasyczna, retro, nowoczesna, czy awangardowa. Projektant krok po kroku realizuje wizję Klienta. Pomaga Mu wybrać najlepsze materiały i odpowiednie akcesoria kuchenne oraz sprzęt AGD. Po rozmowie z Klientem przedstawiamy projekt kuchni. Ma on formę wizualizacji 3D. Na tym etapie dopasowujemy ofertę zabudowy kuchennej do potrzeb i oczekiwań Klienta. Pod uwagę bierzemy przy tym budżet, którym dysponuje inwestor. Dzięki takiemu podejściu do projektu kuchni każdy Klient cieszy się idealnie zaprojektowaną i zrealizowaną kuchnią.

Aby meble kuchenne faktycznie idealnie pasowały do wnętrza, przed złożeniem ostatecznego zamówienia, nasi projektanci osobiście potwierdzają pomiar pomieszczenia. Dopiero wtedy znany jest dokładny koszt wykonania mebli kuchennych w Radomiu. Co ważne, to Klient decyduje o dogodnym dla siebie terminie dostawy i montażu mebli kuchennych. Wykonywane przez nas usługi cechuje terminowość i z niezwykła niemiecka dokładność. Gwarantujemy najwyższą funkcjonalność projektowanej kuchni, która idzie w parze z jakością i nietuzinkowym designem. Zrealizowane przez nas kuchnie zachwycają zarówno właścicieli, jak i zapraszanych przez nich gości.

Realizacje niemieckich mebli kuchennych w Radomiu i innych regionach Polski autorstwa Studia Sto Procent to legendarna już solidność i precyzja. Nie zwlekaj i sprawdź! Zapraszamy do naszego salonu mebli kuchennych w Radomiu, przy ul. Słowackiego 83. Osoby spoza Radomia zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 791 73 73 73.

Zainspiruj się również naszą galerią kuchni Hacker. Wiele gustownych aranżacji zostało dopasowanych do różnego rodzaju wnętrz. Dopełnił wystrój ekskluzywnym sprzętem agd do kuchni Hitachi

Scroll to Top