MONTAŻ KUCHNI

Meble kuchenne powinny być odpowiednio zaprojektowane oraz profesjonalnie zamontowane.  Studio Sto Procent gwarantuje te kluczowe elementy. Z nami każda kuchnia w Radomiu i jego okolicach będzie niepowtarzalna, a efekt zachwyci nawet najbardziej wymagającego inwestora.

Projektując nasze kuchnie z wykorzystaniem niemieckich mebli pamiętamy, żeby zachować odpowiednie proporcje pomiędzy atrakcyjnym wyglądem wnętrza, a jego funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Przyjdź do naszego salonu mebli kuchennych w Radomiu, a dołożymy wszelkich starań, by Twoja kuchnia była dopracowana w każdym szczególe.

Na pierwsze spotkanie przyjdź z dokładanym planem pomieszczenia. To po to, by nasi projektanci mogli pomóc  Ci przy wyborze odpowiednich materiałów, wyposażenia oraz nowoczesnego sprzętu AGD. Po rozmowie z Tobą przygotujemy projekt mebli kuchennych wraz z wizualizacją 3D. 

Po zakończeniu etapu projektowania przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zanim złożysz zamówienie nasi projektanci dokonają dokładnego pomiaru. Twoja kuchnia zostanie dostarczona i zamontowana w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi specjaliści od montażu zadbają o każdy szczegół, tak abyś swoją kuchnią mógł się cieszyć przez wiele kolejnych lat. 

Pamiętaj również o przemyśleniu, jakiego rodzaju sprzęty mają znaleźć się w Twojej wymarzonej kuchni. W końcu przestrzeń kuchenna ma być nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. AGD do kuchni Liebherr zapewni wnętrzu wygląd profesjonalny i estetyczny. Sprzęt kuchenny Hitachi może w uzyskaniu elegancji i wytworności.  

Przewiń do góry