O Nas

STUDIO STO PROCENT to firma projektująca meble kuchenne w Radomiu oraz na innych rynkach w całej Polsce. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie. Projektowaniem mebli kuchennych oraz ich bezpośrednią sprzedażą i montażem zajmujemy się od 2005 roku. Największym sukcesem STUDIO STO PROCENT na radomskim rynku mebli kuchennych jest zadowolenie Klientów. Oferujemy wyłącznie akcesoria i meble kuchenne uznanych marek, o sprawdzonej, wysokiej jakości. Dzięki temu nasi Klienci dostają kuchnie charakteryzujące się najwyższą funkcjonalnością i standardem wykończenia. Znakiem rozpoznawczym niemieckich kuchni jest rzetelna jakość wykonania i nowoczesny, pełen elegancji design.

Do projektów aranżacji kuchennych wykorzystujemy najtrwalsze materiały i innowacyjne technologie. Dzięki temu właściciele mebli kuchennych ze STUDIO STO PROCENT cieszą się ich pięknym wyglądem przez długie lata. W procesie produkcji stawiamy na staranność. Dzięki temu mieszkańcy Radomia dostają kuchnie, które są bardzo odporne na szkodliwe czynniki, takie jak wilgoć, wysoka temperatura i zaplamienia wszechobecne w każdej kuchni. Meble kuchenne zakupione od STUDIO STO PROCENT objęte są pięcioletnią gwarancją

Montaż niemieckich mebli kuchennych z naszej oferty powierzamy wykwalifikowanym ekipom pracowników. Monterzy są doświadczeni i wyposażeni w profesjonalny sprzęt. Dzięki temu instalacja mebli kuchennych przebiega szybko i fachowo. O dogodnym terminie montażu zabudowy zawsze decyduje Klient. 

Prezentowane przez nas aranżacje kuchenne są różnorodne pod względem wzornictwa, użytych materiałów, formy, stylu i kolorystyki. W związku z tym każdy Klient odnajdzie w ofercie naszej firmy kuchnię swoich marzeń i, co równie ważne, będzie mógł uczestniczyć w procesie kreowania wyjątkowego, indywidualnego wnętrza. Szukasz kuchni w Radomiu lub innym regionie kraju, zapraszamy do naszego salonu!

Przy projektowaniu kuchni zapewniamy również dobór eleganckiego i idealnie dopasowanego sprzętu AGD. W naszej ofercie są urządzenia wszystkich producentów działających na polskim rynku. Ze względu na atrakcyjne rabaty, małą awaryjność i solidne wykonanie szczególnie polecamy sprzęt AGD następujących marek: Gaggenau, Siemens, Bosch, AEG, Blanco oraz Falmec.