Ekskluzywne kuchnie niemieckie

pracownicy montujący kuchnie

Niemieckie kuchnie na wymiar projektowane dla Klientów nie tylko w Radomiu, ale i całej Polsce, to podstawa naszej oferty. Wszystkie dostępne w Studio Sto Procent kuchnie charakteryzuje innowacyjny design oraz najwyższa jakość materiałów, wykonawstwa i montażu. Projektowane i montowane przez nas niemieckie kuchnie Hӓcker i Nolte Küchen są szyte na miarę.

Niemieckie kuchnie nie tylko w Radomiu - jak je projektujemy

Najważniejsza jest dla nas bliska współpraca z Klientem. Kluczowe jest pierwsze spotkanie, na którym dogłębnie analizujemy układ kuchni do zabudowy. Dlatego naszych Klientów prosimy o zabranie ze sobą planu pomieszczenia wraz z wymiarami. Ustalamy styl, w jakim ma być urządzona kuchnia. Klienta decyduje o tym, czy będzie to kuchnia klasyczna, retro, nowoczesna, czy awangardowa. Projektant krok po kroku realizuje wizję Klienta. Pomaga Mu wybrać najlepsze materiały i odpowiednie akcesoria kuchenne oraz sprzęt AGD. Po rozmowie z Klientem przedstawiamy projekt kuchni. Ma on formę wizualizacji 3D. Na tym etapie dopasowujemy ofertę zabudowy kuchennej do potrzeb i oczekiwań Klienta. Pod uwagę bierzemy przy tym budżet, którym dysponuje inwestor. Dzięki takiemu podejściu do projektu kuchni każdy Klient cieszy się idealnie zaprojektowaną i zrealizowaną kuchnią.

Aby meble kuchenne faktycznie idealnie pasowały do wnętrza, przed złożeniem ostatecznego zamówienia, nasi projektanci osobiście potwierdzają pomiar pomieszczenia. Dopiero wtedy znany jest dokładny koszt wykonania mebli kuchennych w Radomiu. Co ważne, to Klient decyduje o dogodnym dla siebie terminie dostawy i montażu mebli kuchennych. Wykonywane przez nas usługi cechuje terminowość i z niezwykła niemiecka dokładność. Gwarantujemy najwyższą funkcjonalność projektowanej kuchni, która idzie w parze z jakością i nietuzinkowym designem. Zrealizowane przez nas kuchnie zachwycają zarówno właścicieli, jak i zapraszanych przez nich gości.

Realizacje niemieckich mebli kuchennych w Radomiu i innych regionach Polski autorstwa Studia Sto Procent to legendarna już solidność i precyzja. Nie zwlekaj i sprawdź! Zapraszamy do naszego salonu mebli kuchennych w Radomiu, przy ul. Słowackiego 83. Osoby spoza Radomia zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 791 73 73 73.